top-image

KURUMSAL

İnşaatta deneyim, kalite ve güvenin adı

Nuripek İnşaat’ı 2006 yılında, Bursa’nın her yerine yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Nuripek İnşaat olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle önemli projelere imza attık. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konfor sağladık. 

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğini, sağlıklı ve güvenilir yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

“Nuripek” konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz. Çünkü “Nuripek” bir evden de ötesi… Sadece kalite ve teknolojisiyle değil, hesaplılığı ve tasarımı ile de gelişmiş bir konsept, yaşam alanlarına damgasını vuran bir marka. Çünkü biz, Nuripek İnşaat olarak size, sadece bir ev değil; dört dörtlük bir yaşam alanı sunan yapı sanatı ustasıyız.

Misyon

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek, örnek projeler ve yarattığı müşteri memnuniyeti ile ülkemizin inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmak.

Vizyon

Yatırım yaptığı her noktada ve inşa ettiği her yapıda kalite ve güveni garanti eden, ilimizde ve yakın coğrafyada örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek ilimizde gerekse tüm Türkiye’de öncelikli olarak tercih edilen bir kurum olmak.

Kalite Politikamız

Seçkin malzeme tedarikçileri ve hizmet taşeronları ile çalışarak bizimle birlikte hareket etmelerini sağlamak, taşeron ve çalışanlarımızı sürekli eğitmek, sektörümüzdeki çevre ve iş güvenliği ile ilgili yasa ve yönetmeliklere uymak.

Bize Ulaşın

Millet Mahallesi Derya Cad.
İpek Apt. No:6/A YILDIRIM / BURSA
Telefon: +90 224 363 18 16
FAX:+90 224 364 23 33
E-mail: info@nuripekinsaat.com.tr
E-mail: insaat@nuripekinsaat.com.tr