Projemiz Hakkında Bilgiler ve Albümler

Burada En Değerli Sizsiniz

Gardenya Sitesi, doğaya duyarlı mimari tasarım anlayışı, modern teknolojik donanımı ve kaliteli konut hizmetlerinin yanı sıra, sosyal aktivite alanları ile günlük yaşamın stresinden arınmanıza yardımcı olacak huzurlu ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor.

Tüm Sorularınızın  Cevabını Burada Bulacaksınız

Yaşadığımız evler hem ailemizi anlatır hem de hayat kalitemizi belirler. Mutlu ve huzurlu bir hayatın formülü, yaşadığınız yerin özelliklerinde gizlidir. 140 m2’den 205 m2’ye kadar değişen 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleriyle Gardenya Sitesi, size eşsiz bir yaşamın ipuçlarını sunuyor. Ayrıca bünyesinde barındırdığı alışveriş alanları ile de size, farklı bir perspektifte ev sahipliği yapıyor.

Genel Bilgiler

Gardenya Sitesi toplamda 50 daire ve 8 ticari birimden oluşmaktadır. Site genelinde güvenlikli site girişi ve otopark mevcuttur. Site bahçesinde yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları ile keyifli bir yaşam sunulmaktadır.

İnşaat Tekniği ve Kaba Yapı

Betonarme karkas ve perdeli sistem ile inşa edilecektir.
Mimari, statik, elektrik ve mekanik projeler, ilgili kanun ve yönetmeliklere göre hazırlanmıştır.

Bina İç Alanları

Bina giriş kapısı çift kanatlı çelik kapı olacaktır.
Bina merdivenleri 1. sınıf mermer olup, korkuluklar paslanmaz çelikten üretilecektir.

Kapılar

Evinizin mutluluğa açılan kapısından, her oda için tasarlanmış amerikan kapıya kadar tüm detaylar sizin için özenle seçildi.

Salon

Zeminde 31. sınıf laminant parke kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı saten boya olup, salonun duvarlarında alçıpan perdelik ve alçıpan yapılacaktır.

Tavanlar alçı sıva üzeri tavan boyası olup, kartonpiyer uygulaması yapılacaktır.

Odalar

Zeminde 31. sınıf laminant parke kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı plastik boya olup, tavanlar alçı sıva üzeri tavan boyası ile boyanacaktır.

Mutfaklar

Zeminler 1. sınıf seramik kullanılarak hazırlanacaktır. Mutfak dolapları, 1. sınıf membran kapak olup, tezgahlarda mermerit kullanılacaktır.

Banyo

Banyo duvarlarında 1. sınıf seramik ve fon uygulaması yapılacaktır. Banyo armatür ve vitrifiyeleri 1. sınıf malzemeler kullanılarak hazırlanacaktır.

Pencere ve Balkon Kapısı Doğramaları

Pencereler ve balkon kapıları projesine göre 1. sınıf 70’lik seri tek açılır PVC olacaktır. Kapı ve pencere camlarının tamamı ısı yalıtımlı çift cam olacaktır.

Çatı

Her bloğun çatısı çelik çatı olup, üzerine 2 cm OSB, iki kat membran ve şıngıl kaplanacaktır. Çatı arasına ısı yalıtımlı cam yünü serilecektir.

Balkonlar

Zeminde 1. sınıf seramik uygulaması yapılacaktır.
Proje ve detayına uygun olarak cam korkuluk yapılacaktır.
Balkonlarda tv ve elektrik tesisatı tesis edilecektir.

Bize Ulaşın

Millet Mahallesi Derya Cad.
İpek Apt. No:6/A YILDIRIM / BURSA
Telefon: +90 224 363 18 16
FAX:+90 224 364 23 33
E-mail: info@nuripekinsaat.com.tr
E-mail: insaat@nuripekinsaat.com.tr