Projemiz Hakkında Bilgiler ve Albümler

Değer Kazandıran Bir Yaşam Anlayışı

İçinde barındığımız yapıların estetiği, özellikleri ve beklentilere cevap verebilmesi, yaşamı etkileyen unsurların başında gelir. Bu açıdan bakıldığında Park Lotus Evleri, komple bir yaşam kültürü ve yatırım anlayışı sunuyor. Ayrıca Park Lotus Evleri, bünyesinde bulundurduğu ticari birimleriyle de, Yıldırım’da farklı bir perspektife ev sahipliği yapıyor.

Her Nefeste Konfor ve Güven

Konforlu bir yaşam demek sadece evde değil, hayatın her anında konforu hissedebilmektir. Tüm bunları bir arada yaşamak isteyenler için yepyeni bir konut anlayışı: “Park Lotus Evleri”

Park Lotus Evleri, her saat, hatta her dakika, şehir ile iç içe ama bir o kadar da her şeyin kontrol altında olduğu güvenli bir hayatın ipuçlarını sunuyor.

Özenle Seçilmiş Bir Şıklık

Her detayı titizlikle düşünülmüş Park Lotus Evleri, bir konuttan beklediğiniz tüm hizmetleri sizlere sunuyor. Kendine ayrılmış otopark bölümleri, çocuk oyun alanları ve site içindeki yürüyüş yolları ile Park Lotus Evleri’nde her şey elinizin altında olacak.

Doğanın Ortasında Huzurlu Bir Yaşam

Hem şehrin merkezinden hem de doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşayacağınız bir hayat düşleyin.

Park Lotus Evleri, moderni ve huzuru yansıtan bir peyzaj anlayışıyla süslenmiş yeşil alanları ile size dört mevsim baharı tattıran bir yaşam merkezi.

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

Yaşadığımız evler hem ailemizi anlatır hem de hayat kalitemizi belirler. Mutlu ve huzurlu bir hayatın formülü, yaşadığınız yerin özelliklerinde gizlidir. 155 m2’den 310 m2’ye kadar değişen 3+1'den 7+1'e normal ve dubleks daire seçenekleriyle Park Lotus Evleri, size eşsiz bir yaşamın ipuçlarını sunuyor. Park Lotus Evleri, farklı yaşamların ortak bir duyguyla buluştuğu büyülü bir dünya…

Genel Bilgiler

Gardenya Sitesi toplamda 54 daire ve ticari birimlerden oluşmaktadır. Site genelinde güvenlikli site girişi ve otopark mevcuttur. Site bahçesinde yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları ile keyifli bir yaşam sunulmaktadır.

İnşaat Tekniği ve Kaba Yapı

Betonarme karkas ve perdeli sistem ile inşa edilecektir.
Mimari, statik, elektrik ve mekanik projeler, ilgili kanun ve yönetmeliklere göre hazırlanmıştır.

Bina İç Alanları

Bina giriş kapısı çift kanatlı çelik kapı olacaktır.
Bina merdivenleri 1. sınıf mermer olup, korkuluklar paslanmaz çelikten üretilecektir.

Kapılar

Evinizin mutluluğa açılan kapısından, her oda için tasarlanmış amerikan kapıya kadar tüm detaylar sizin için özenle seçildi.

Salon

Zeminde 31. sınıf laminant parke kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı saten boya olup, salonun duvarlarında alçıpan perdelik ve alçıpan yapılacaktır.

Tavanlar alçı sıva üzeri tavan boyası olup, kartonpiyer uygulaması yapılacaktır.

Odalar

Zeminde 31. sınıf laminant parke kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı plastik boya olup, tavanlar alçı sıva üzeri tavan boyası ile boyanacaktır.

Mutfaklar

Zeminler 1. sınıf seramik kullanılarak hazırlanacaktır. Mutfak dolapları, 1. sınıf membran kapak olup, tezgahlarda mermerit kullanılacaktır.

Banyo

Banyo duvarlarında 1. sınıf seramik ve fon uygulaması yapılacaktır. Banyo armatür ve vitrifiyeleri 1. sınıf malzemeler kullanılarak hazırlanacaktır.

Pencere ve Balkon Kapısı Doğramaları

Pencereler ve balkon kapıları projesine göre 1. sınıf 70’lik seri tek açılır PVC olacaktır. Kapı ve pencere camlarının tamamı ısı yalıtımlı çift cam olacaktır.

Çatı

Her bloğun çatısı çelik çatı olup, üzerine 2 cm OSB, iki kat membran ve şıngıl kaplanacaktır. Çatı arasına ısı yalıtımlı cam yünü serilecektir.

Balkonlar

Zeminde 1. sınıf seramik uygulaması yapılacaktır.
Proje ve detayına uygun olarak cam korkuluk yapılacaktır.
Balkonlarda tv ve elektrik tesisatı tesis edilecektir.

 

Bize Ulaşın

Millet Mahallesi Derya Cad.
İpek Apt. No:6/A YILDIRIM / BURSA
Telefon: +90 224 363 18 16
FAX:+90 224 364 23 33
E-mail: info@nuripekinsaat.com.tr
E-mail: insaat@nuripekinsaat.com.tr