Projemiz Hakkında Bilgiler ve Albümler

İnşaatta Deneyim, Kalite ve Güvenin Adı

İçerisinde birden çok yeniliği ve teknolojiyi barındıran Nuripek Çalı Projesi / Beyazıt Evleri, avantajlı konumu ile Çalı yerleşimine yepyeni bir soluk getirecek. 

Bahçe düzenlemesinden evinizde kullanılan tüm malzemelere kadar Nuripek İnşaat farkını yaşayacağınızNuripek Çalı Projesi / Beyazıt Evleri, sizin için huzurun ve modernliğin yeni adresi olacak.

Hayatınıza Biraz Daha Konfor Ekleyin

Sınırlı zamanların kaliteli anlarıdır ev yaşamı. sosyal hayat için plan yapmak zorunda olmamak, istediğiniz zaman çocuklarınızla bahçede vakit geçirebilmek. Kısacası ev yaşamını sosyal hayatımızın etkinlikleriyle bir araya getirmek.

Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Bir Yaşam Alanı

Gelişen ulaşım imkanlar ile birlikte Bursa'mızın batıya dönük yüzü konumuna gelen bu güzel ilçemiz önemin her geçen gün artırırken, Nuripek Çalı Projesi / Beyazıt Evleri ile birlikte lüksü ve huzuru selamlayan prestijli yaşam alanları sizlere hayatın başka tatlarını sunacak.

Nuripek Çalı Projesi / Beyazıt Evleri'nde Hayatı Güzelleştiren Her Şey Yan Yana

2+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri ve 1 adet dükkanı ile Nuripek Çalı Projesi / Beyazıt Evleri'ni anlatmak için "modern" kelimesi yetersiz kalıyor.

Her detayı titizlikle düşünülmüş Nuripek Çalı Projesi / Beyazıt Evleri, kendine ayrılmış kapalı otopark alanları ile size eşsiz bir yaşam sunmanın ipuçlarını veriyor.

Genel Bilgiler

Nuripek Çalı Projesi / Beyazıt Evleri, toplamda 8 daire ve 1 ticari birimden oluşmaktadır. Site genelinde kapalı otopark mevcuttur. Site bahçesinde yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları ile keyifli bir yaşam sunulmaktadır.

İnşaat Tekniği ve Kaba Yapı

Betonarme karkas ve perdeli sistem ile inşa edilecektir.
Mimari, statik, elektrik ve mekanik projeler, ilgili kanun ve yönetmeliklere göre hazırlanmıştır.

Bina İç Alanları

Bina giriş kapısı çift kanatlı çelik kapı olacaktır.
Bina merdivenleri 1. sınıf mermer olup, korkuluklar paslanmaz çelikten üretilecektir.

Kapılar

Evinizin mutluluğa açılan kapısından, her oda için tasarlanmış amerikan kapıya kadar tüm detaylar sizin için özenle seçildi.

Salon

Zeminde 31. sınıf laminant parke kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı saten boya olup, salonun duvarlarında alçıpan perdelik ve alçıpan yapılacaktır.

Tavanlar alçı sıva üzeri tavan boyası olup, kartonpiyer uygulaması yapılacaktır.

Odalar

Zeminde 31. sınıf laminant parke kullanılacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı plastik boya olup, tavanlar alçı sıva üzeri tavan boyası ile boyanacaktır.

Mutfaklar

Zeminler 1. sınıf seramik kullanılarak hazırlanacaktır. Mutfak dolapları, 1. sınıf membran kapak olup, tezgahlarda mermerit kullanılacaktır.

Banyo

Banyo duvarlarında 1. sınıf seramik ve fon uygulaması yapılacaktır. Banyo armatür ve vitrifiyeleri 1. sınıf malzemeler kullanılarak hazırlanacaktır.

Pencere ve Balkon Kapısı Doğramaları

Pencereler ve balkon kapıları projesine göre 1. sınıf 70’lik seri tek açılır PVC olacaktır. Kapı ve pencere camlarının tamamı ısı yalıtımlı çift cam olacaktır.

Çatı

Her bloğun çatısı çelik çatı olup, üzerine 2 cm OSB, iki kat membran ve şıngıl kaplanacaktır. Çatı arasına ısı yalıtımlı cam yünü serilecektir.

Balkonlar

Zeminde 1. sınıf seramik uygulaması yapılacaktır.
Proje ve detayına uygun olarak cam korkuluk yapılacaktır.
Balkonlarda tv ve elektrik tesisatı tesis edilecektir.

Bize Ulaşın

Millet Mahallesi Derya Cad.
İpek Apt. No:6/A YILDIRIM / BURSA
Telefon: +90 224 363 18 16
FAX:+90 224 364 23 33
E-mail: info@nuripekinsaat.com.tr
E-mail: insaat@nuripekinsaat.com.tr